Pozycjonowanie stron internetowych ›


Pozycjonowanie stanowi najbardziej skuteczną reklamę w internecie. Najbardziej widocznym skutkiem pozycjonowania stron jest pojawienie się strony w czołówce rankingów pod zadanym słowem kluczowym wpisywanym w wyszukiwarkach.

Pozycjonujemy w wyszukiwarkach: Google (Google i Interia), LIVE (Microsoft Search Network), Morfeo (OnetSzukaj), NetSprint (Wirtualna Polska, o2, hoga.pl), Yahoo, Szukacz, które generują 99,8% wejść polskich internautów. Przyjmujemy że wyszukiwarka Google (generująca 81,1% polskiego ruchu) jest podstawą do określenia pozycji strony i wynagrodzenia.

Proces pozycjonowania Polega na zaprojektowaniu takiej konstrukcji i treści strony oraz powiązań między stroną a internetem, aby pozycja była jak najwyższa. Pozycjonowanie nie jest procesem jednorazowym, bo o Twoje pierwsze miejsce bije się konkurencja z całego świata.

Pozycjonowanie jest procesem dwuetapowym, składającym się z jednorazowej optymalizacji kodu strony wraz ze zbudowaniem powiązań oraz stałym utrzymaniem zdobytych miejsc w rankingach.

Cena pozycjonowania

Wycena pozycjonowania fraz kluczowych jest darmowa dla właścicieli stron. Dla firm i agencji pośredniczących, wycena związana jest z odpłatnością 122 zł brutto (płatne z góry).

Cena wysokich pozycji jest uzależniona od stopnia konkurencji oraz aktualnych powiązań klientów z partnerskimi firmami pozycjonerskimi. Musisz liczyć się z tym, że jeżeli nasi Partnerzy już pozycjonują Twojego konkurenta a Ty pragniesz być wyżej, przyjmując Twoje zlecenie musimy pokryć Partnerom straty.

Przed zapytaniem ofertowym, sugerujemy zamówienie usługi audytu, która pomoże Ci wybrać prawidłowe słowa kluczowe.

Ze względu na format naszych działań, nie przyjmujemy zleceń na kwoty niższe niż 305 zł brutto miesięcznie dla najlżejszych fraz. Jesteśmy przedsiębiorstwem uczciwym i odpowiedzialnym, dlatego nie pozycjonujemy bez umów ani bez faktur. Wymagamy spotkania w naszym biurze w Krakowie lub w biurze jednego z naszych Partnerów, w celu omówienia pozytywnych i negatywnych aspektów oraz ryzyka każdej z form etycznego i nieetycznego pozycjonowania. Minimalny okres podpisania umowy wynowi 1 rok.


Zapytania o wycenę usługi

Zapytanie o wycenę usługi proszę kierować pod adres e-mail: pozycjonowanie (małpka) lubi.pl


Dodatkowe opłaty i usługi pokrewne

Dodatkowym opłatom umownym podlegają:

Wszystkie usługi świadczone przez naszą firmę, traktowane są jako usługa szkoleniowa.