Audyt strony internetowej lub kampanii ›


Audyt jest usługą polegającą na analizie reklamy internetowej stosowanej przez Twoją firmę. W zależności od Twoich potrzeb, możemy skupić się na jednej stronie, grupie stron, a także innych czynnikach wpływających na dowolną formę sprzedaży online.

Analiza może dotyczyć zarówno form promocji Twoich treści (np. aktualnych kampanii AdWords, Boksowych, Linków Sponsorowanych, bannerów, mailingów, ruchu na Twoich stronach), jak i jakości Twoich treści (optymalizacja treści podstron, powiązania tematyczne stron, kierunek rozwój contentu).


W skład audytu strony internetowej wchodzą:

Twoje korzyści z audytu strony internetowej

Uzyskasz wiedzę która wskaże Ci najbardziej korzystny kierunek rozwoju w Internecie, a także uchroni Cię przed wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Ponadto, otrzymasz:

Koszt Audytu

Wielkość inwestycji w Audyt jest zależny od zakresu Audytu. Audyt jednej strony internetowej, zawierający wszystkie wymienione wyżej czynniki, związany jest z inwestycją 610 zł brutto. Audyt jest traktowany jako usługa szkoleniowa.

Zamówienie Audytu ›

Audyt pojedynczej strony internetowej możesz zamówić kontaktując się z naszym pracownikiem pod numerem telefonu: 502-560-734.

Audyt większej ilości stron lub kampanii, wymaga wyceny. Zapytanie ofertowe proszę skierować pod ten sam numer telefonu.